دکتر حسینی خواستار شد؛
مساعدت بانک صادرات در مدرسه سازی و کمک به نهضت توان افزایی
نشست هم اندیشی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با رئیس، برخی از اعضای هیات مدیره، معاونین بانک صادرات ایران، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور و مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز در محل سالن جلسات بانک صادرات کشور برگزار شد.
 دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
3700 دانش‌آموز افغان در مدارس استثنایی ایران تحصیل می‌کنند
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: 3700 دانش آموز افغانستانی در مدارس استثنایی ایران در حال تحصیل بوده و به این کودکان همانند دانش آموزان ایرانی خدمات تحصیلی، پرورشی، ورزشی و توانبخشی ارائه می‌شود.
 دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
چرا برخی نوآموزان به پایگاه‌های تخصصی سنجش ارجاع داده می‌شوند؟
معاون تشخیص و پیگیری سازمان آموزش و پرورش استثنائی درباره علت ارجاع برخی نوآموزان به پایگاه‌های تخصصی سنجش و سازوکار این پایگاه‌ها توضیح داد.
 دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسینی خبر داد؛
اختصاص 24 میلیارد ریال جهت مواد مصرفی و تجهیز کارگاه های مدارس متوسطه پیش حرفه ای و حرفه ای
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: در سال جاری 2 میلیارد تومان جهت مواد مصرفی و 400 میلیون تومان نیز جهت تجهیز کارگاه های رشته های جدید مدارس متوسطه پیش حرفه ای و حرفه ای اختصاص یافته است.
 يکشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسینی در چهارمین برنامه گفتگوی هفته با حضور وزیر راه و شهرسازی :
حمایت از معلولان در دو حوزه مناسب‌سازی و دسترسی‌پذیری از وظایف همه دستگاه‌ها است/ تغییر کاربری 32 مدرسه فاقد استفاده در بافت فرسوده حرم مطهر رضوی و تبدیل به مراکز اقامتی فرهنگیان با روش سهامدار پروژه
اعضای شورای معاونان وزیر آموزش و پرورش در چهارمین برنامه گفتگوی هفته برمدار تحول و بهبود یادگیری که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد به تشریح و تبیین برنامه‌های آموزش‌وپرورش و حوزه‌های مشترک همکاری پرداختند.
 يکشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسینی خبر داد؛
نوبت گیری 60 درصد نوآموزان بدو ورود به دبستان در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: علیرغم وضعیت کرونا تا کنون 623 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوبت گیری کرده اند و از این تعداد 256 هزار نفر معادل 25 درصد ارزیابی شده اند.
 يکشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسینی تشریح کرد؛
استلزامات بازگشایی مدارس ویژه دانش آموزان استثنایی
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست شورای معاونین وزارت که با حضور وزیر آموزش و پرورش، اعضای شورای معاونین و مدیران کل استان ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد به بیان استلزامات بازگشایی مدارس برای دانش آموزان با نیازهای ویژه پرداخت.
 شنبه ١١ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسینی تاکید کرد؛
ساخت مدارس الگوئی مبتنی بر نیاز های ویژه دانش آموزان استثنائی ضرورتی انکار ناپذیر
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: ساخت مدارس الگوئی مبتنی بر نیاز های ویژه دانش آموزان استثنائی ضرورتی انکار ناپذیر است
 شنبه ١١ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسینی تاکید کرد؛
حمایت، هدایت، کفایت و نظارت، سیاست آموزش و پرورش استثنایی در حوزه مدیریت آموزشگاهی
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست کارگروه ارتقای مدیریت آموزشگاهی گفت: سیاست آموزش و پرورش استثنایی ‌جهت ارتقای مدیریت آموزشگاهی حمایت، هدایت، کفایت یا توانمند سازی و نظارت است.
 شنبه ١١ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسینی تاکید کرد؛
نظام بودجه ریزی باید متکی بر سه اصل کفایت، عدالت و کارایی باشد
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی و اعضای شورای معاونین نشست شورای برنامه‌ریزی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ‌برگزار شد.
 چهارشنبه ٨ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>