نسخه چاپي  ارسال به دوست

از سرگیری فعالیت پایگاه های سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستان در سطح استان خراسان رضوی
استان خراسان رضوی
از سرگیری فعالیت پایگاه های سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستان در سطح استان خراسان رضوی
رییس آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی: با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا و دستور ستاداستانی فعالیت پایگاههای طرح سنجش به طور موقت متوقف شده بود، با توجه به تمهید الزامات و رعایت پروتکلهای مورد نظر دانشگاه علوم پزشکی، پس از استعلام مجدد فعالیت پایگاههای طرح سنجش از روز ۹ مرداد ماه از سر گرفته شد.

 

قاسمی پور،رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان:

لذا با توجه به نگرانی خانواده ها و عوامل اجرایی مدارس بابت روند لغو نوبت دانش آموزان بدو ورود باطلاع می رساند :

تمامی نوبت هایی که از تاریخ ۱۳۹۹/۴/۱۵ لغایت ۱۳۹۹/۵/۳۱ اخذ شده بودند بتدریج تا تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۹  توسط سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور لغو نوبت شده تا مدارس بتوانند مجددا نوبت گیری نموده و به خانواده ها اطلاع رسانی نمایند، قابل ذکر است که بابت لغو نوبتها هیچ گونه هزینه ای به خانواده ها تحمیل نخواهد شد و فرآیند نوبت گیری مجدد و اطلاع رسانی به خانواده ها برعهده مدیران مدارس خواهد بود.

در ارتباط با دانش آموزانی که جهش تحصیلی داشته و در روزهای ۱۳۹۹/۵/۶ لغایت ۱۳۹۹/۵/۹ نوبت داشته اند، نیز از طرف خود سازمان آموزش و پرورش استثنایی با توجه به شماره تماس والدین که در سامانه ثبت گردیده است تماس گرفته خواهد شد و نوبت دهی مجدد انجام خواهد گرفت.

جهت انجام تست مجدد و یا تست دیر آموز، لازم است اولیا محترم کپی شناسنامه دانش آموز،معرفی نامه عکس دار،گزارش تحصیلی که توسط معلم-مشاور و مدیر مدرسه تنظیم گردیده است،تصویر آخرین کارنامه صادر شده و یک پوشه کاغذی را همراه داشته باشند.

مدیران مدارس می توانند جهت اخذ نوبت برای تست "مجدد" ، "دیرآموز" و "جهش تحصیلی" پس از پرداخت هزینه از طریق درگاه  http://h7.iehs.ir/tashkhis/pay در سامانه سنجش به آدرس
http://h1.iehs.ir/tashkhis/home
نسبت به این موضوع اقدام نمایند.

دانش آموزانی که سال گذشته سنجش نشده اند حتما باید با علت مراجعه ی  "" جامانده از طرح سنجش سال قبل "" نوبت گیری و ارجاع شوند، همچنین  دانش آموزانی که نتیجه سنجش آنها ناقص می باشد، با هماهنگی واحد تشخیص نسبت به تکمیل مراحل تخصصی سنجش اقدام نمایند.


چنانچه دانش آموز به هر علتی در زمان مقرر به پایگاه اولیه مراجعه ننماید لازم است ضمن لغو نوبت از طریق پایگاه های اولیه و پرداخت هزینه، مدرسه مجددا جهت نوبت گیری اقدام نماید،لذا لازم است مدیران محترم مدارس جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در این خصوص،قبل از اخذ نوبت با اولیا دانش آموزان هماهنگی لازم را بعمل آورند.

حضور دانش آموز در پایگاه سنجش  فقط با یک نفر همراه و استفاده از ماسک الزامی خواهد بود .

با توجه به اینکه نوبت دهی با سر فاصله زمانی  ۱۵ الی ۳۰ دقیقه ای انجام می پذیرد، حضور بموقع دانش آموز در پایگاه مطابق نوبت اخذ شده مورد تاکید است.

برخلاف سالهای گذشته پس از اتمام سنجش در پایگاههای اولیه ، ارجاع به مراکز سلامت بهداشت جهت معاینات تکمیلی انجام نخواهد شد و به زمانی دیگر موکول خواهد شد.

 


٠٨:٥٨ سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩ -  شماره خبر: ٣٤٠٤ - تعداد نمایش خبر: 298 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: