نسخه چاپي ارسال به دوست

بازدید رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از خبرگزاری فارس
معاونان وزیر آموزش و پرورش در رسانه‌ها
بازدید رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از خبرگزاری فارس
سید جواد حسینی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از خبرگزاری فارس بازدید کرد و روز خبرنگار را به خبرنگاران این رسانه تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی و به نقل از فارس، کرونا چند ماهی است که نه تنها در کشور ما بلکه در جهان، جا خوش کرده است و این موضوع روابط اجتماعی و شغلی را تحت تأثیر قرار داده است.

در این مدت، خبرنگاری از جمله شغل‌هایی است که زیاد نمی‌توان روی دورکاری‌اش حساب کرد چرا که خبرنگار باید برای پیگیری و انعکاس موضوعات در صحنه حضور داشته باشد به عنوان مثال انعکاس تلاش و سختی‌های کار مدافعان سلامت توسط خبرنگاران با حضور در مراکز درمانی محقق شد.

وزارت آموزش و پرورش هم امسال تصمیم گرفت که برای تقدیر از خبرنگاران، برنامه جدیدی را تدارک ببیند و این شد که معاونان و مدایران کل‌ وزارت آموزش و پرورش بر اساس قرعه‌کشی به یک رسانه رفتند و به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش، روز خبرنگار را به خبرنگاران رسانه‌ها تبریک گفتند.

سید جواد حسینی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی هم به خبرگزاری فارس آمد؛ وی در دیدار با عباس درویش توانگر قائم‌مقام خبرگزاری فارس گفت: نظام آموزش و پرورش از هر دستگاه دیگری بیشتر به اجتماعی شدن نیاز دارد.

وی افزود: امر سلامت، امنیت و تعلیم و تربیت اساساً باید اجتماعی شود که پایداری پیدا کنند و در این راستا خبرنگاران و رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی در گفتمان‌سازی، جلب مشارکت و رویکرد اجتماعی شدن دارند.

حسینی ادامه داد: آموزش و پرورش در بین همه این دستگاه‌ها، وسیع‌ترین و منسجم‌ترین دستگاهی است که رابطه حاکمیت را با مردم برقرار می‌کند.

وی افزود: ما در آموزش و پرورش استثنایی، 12 استراتژی و راهبرد را پیش‌بینی کردیم که یکی از آنها اجتماعی شدن سازمان آموزش و پرورش استثنایی است.

در این دیدار، معاون وزیر آموزش و پرورش به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش لوح تقدیر و همچنین تابلوی نقاشی اثر دانش‌آموز هنرمند استثنایی تقدیمی از سازمان آموزش و پرورش استثنایی را به خبرنگار فارس اهدا کرد.

حسینی همچنین در تحریریه‌ خبرگزاری فارس حضور پیدا کرد و این روز را به خبرنگاران این رسانه تبریک گفت.

 

 

 

 

 


١٣:٢٩ 1399/05/14 -  شماره خبر: ٣٤٠٧ - تعداد نمایش خبر: 601 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

قوانین و مقررات

    access deny [261]

رویدادهای علمی -پژوهشی

    access deny [262]

منابع و محتواي آموزشي

    access deny [263]

خدمات الكترونيک

    access deny [264]