نسخه چاپي ارسال به دوست

موفقیت آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان در جلب مشارکت ها و عضویت حداکثری در شبکه شاد
دکتر حسینی مطرح کرد؛
موفقیت آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان در جلب مشارکت ها و عضویت حداکثری در شبکه شاد
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی و اعضای شورای معاونین و حضور ویدئو کنفرانس روسای ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان ها نشست شورای راهبری سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار گردید.

 

 

دکتر سید جواد حسینی در بخشی از این نشست که به بررسی گزارش اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان اختصاص داشت، گفت: این استان در جلب مشارکت های مردمی، نهاد های دولتی، بخش های درون دستگاهی و فرا دستگاهی بسیار موفق عمل کرده است.

وی افزود: عضویت 100 درصدی مدارس در شبکه شاد و  عضویت 86.6 درصدی دانش آموزان استثنایی استان خوزستان در این شبکه  از دیگر توفیقات این استان می باشد.

وی گفت: تهیه 21 دستگاه تبلت  از محل کمکهای خیرین جهت اهدا به دانش آموزان بی بضاعت برای عضویت در شبکه شاد نیز از دیگر فعالیت های ویژه آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان می باشد.

 معاون وزیر با بیان اینکه تمامی دانش آموزان استثنایی استان خوزستان  برای دریافت کتب درسی ثبت نام شده اند اظهار داشت: تاکنون بیش از 32 هزار نوآموز این استان در طرح سنجش نوبت گیری کرده اند و 12 هزار نفر نیز ارزیابی شده اند.

 وی در پایان گفت: تصویب سند توسعه آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان و ساخت یک سالن ورزشی اختصاصی دانش آموزان در این استان از دیگر فعالیت های ارزنده است که جای تقدیر دارد.

 

 

 


١٨:١٦ 1399/05/12 -  شماره خبر: ٣٣٩٧ - تعداد نمایش خبر: 268 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

قوانین و مقررات

    access deny [261]

رویدادهای علمی -پژوهشی

    access deny [262]

منابع و محتواي آموزشي

    access deny [263]

خدمات الكترونيک

    access deny [264]