رئیس محترم اداره آموزش و پرورش استثنایی استان‎ ...

با سلام و احترام؛

 به اطلاع می‎رساندگزارش گروههای آموزشی استانها، با عنوان "تحلیل محتوا، اهداف و ساختار دفاتر ارزشیابی کلاسی با رویکرد آسیب شناسی دفاتر موجود و ارائه راه حل پیشنهادی"  دریافت شده است. ضمن تشکر از زحمات همکاران محترم در دبیرخانه استان آذربایجان غربی و بر اساس نظر و پیشنهادهای دریافتی از آموزگاران محترم، موارد درکارگروه "برنامه ‎ریزی آموزشی نوآموزان و دانش‎ آموزان کم توان ذهنی" مورد بحث و بررسی قرارگرفت. اصلاحات دفاترکلاسی اعمال شد و جهت بهره‎برداری به زودی در پورتال سازمان بارگذاری و بخشنامه تکمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد. بدیهی است از سفارش و خریداری دفاتر برای تمامی دانش آموزان با کم توانی ذهنی خودداری شود.

 

 

 

رئیس محترم اداره آموزش و پرورش استثنایی.....

با سلام و احترام

              نظر به تکریم حقوق افراد با آسیب بینایی و ارتقا سطح آگاهی جامعه و آموزش نحوه صحیح همراهی با  این عزیزان، این معاونت در سال تحصیلی 99- 1398 پوستر همراه با نابینایان را در یک مجموعه شامل چهار بخش  به شرح ذیل:

  1. -    رفت و آمد
  2. -    بالا رفتن و پایین آمدن از پله ها
  3. -    عبور از در
  4. -    نشستن بر روی صندلی

تهیه و تولید نمود. نکته ی قابل توجه  در این حوزه این است که علاوه بر تعداد مندرج در نامه ارسالی به استان و لیست توزیع، تعداد 30 سری جهت توزیع در نهادهای دولتی و غیر دولتی (بانکها، بیمارستانها و مراکز بهداشت و درمان، دانشگاه فرهنگیان، مراکز بهزیستی، کانون فکری و پرورشی کودکان و ...) خدمتتان ارسال گردید. لذا مقتضی است هماهنگی لازم در این خصوص بعمل آید.

پیشاپیش از بذل توجه شما سپاسگزاریم.