• 1399/11/11 - 08:38
  • 70
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

نشست تخصصي گروه برنامه ‎ريزي آموزشي دانش‎ آموزان كم توان ذهني، چندمعلوليتي و اتيسم با كارشناس مسئولان و كارشناسان استان‎هاي خراسان جنوبي، كردستان، هرمزگان و البرز

نشست تخصصي كارشناسان ستادي با كارشناس مسئولان و كارشناسان آموزش و پرورش استثنايي استان هاي خراسان جنوبي، كردستان، هرمزگان، البرز و ايلام برگزار شد.

گروه برنامه ‎ريزي آموزشي و درسی كم توان ذهني و چندمعلوليتي و گروه برنامه ‎ريزي آموزشي و درسی دانش آموزان با اختلال طیف اتيسم سازمان به منظور رصد و پايش اطلس‎ هاي يادگيري و آموزش مجازي دانش ‎آموزان با نيازهاي ويژه در گروههای مذکور ، اقدام به برگزاری نشست تخصصی را با كارشناس مسئولان آموزش و كارشناسان ذي ربط در ادارات آموزش و پرورش استثنايي استان‎هاي خراسان جنوبي، كردستان، هرمزگان و البرز از طريق ويدئو كنفرانس نمود.

در اين نشست كارشناسان استان‎هاي مذكور گزارش فعاليت هاي انجام شده در حوزه كاري خويش را ارائه نمودند. همچنين خانم اكبري آموزگار خراسان جنوبي، با رعايت پروتكل هاي بهداشتي با حضور دانش ‎آموزان، و خانم هدايتي آموزگار استان البرز در بستر شبكه شاد، تدريس نمودند.

در اين نشست، چالش‎ها و مسايل ادارات آموزش و پرورش استثنايي استان ها مطرح و از سوي كارشناسان حوزه ستاد، پاسخ هاي لازم ارائه شد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 4028
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید